Брекети

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Порушення прикусу можуть бути різних видів, але при будь-якому з них можна отримати красиву посмішку. Сьогодні успішно застосовується безліч різних ортодонтичних конструкцій, розроблених з метою повернути правильне положення зубів.

Як працюють брекети?

Брекети являють собою систему замків з пазами, в яких закріплена дротова дуга. Для кожного конкретного випадку виправлення прикусу ортодонт надає дузі певну форму, після чого розміщує її в пазах брекетів, зафіксованих на кожному зубі. Прагнення дуги повернутися до первісної форми надає на зуби постійний тиск, переміщаючи їх в правильне положення. Виникають закономірні питання: чому існує стільки різновидів брекет-систем і звідки така різниця в ціні? Вся справа в конструктивних особливостях кожного виду брекетів, матеріалу виготовлення, ефективності і термінів лікування.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 4,31 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Види брекетів за розташуванням:

Для багатьох пацієнтів важлива непомітність брекетів, в цьому випадку ортодонт порекомендує лінгвальні системи. Вестибулярні брекети помітні, але нівелює фактором можна вважати їх неймовірну популярність як модного аксесуара. Тим більше, зараз існують дійсно естетичні брекет-системи з кераміки – це і лікування, і прикраса.

Види брекетів за матеріалом:

Для дітей і підлітків виготовляються фігурні і кольорові брекети, іноді це єдиний спосіб умовити дитину на лікування, яке може розтягнутися на довгі місяці.

Ефективність лікування залежить не тільки від типу брекет-системи, але і від досвіду і кваліфікації лікаря-ортодонта. У нашій клініці вам нададуть допомогу високопрофесійні фахівці. Зателефонуйте нам, щоб записатися на прийом і отримати детальну консультацію.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!