Дитяча стоматологія

tooth
slide
slide

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

Відвідування стоматолога з дитиною без сліз і істерик видається казкою? Але тільки не в клініці Soprano. Ми лікуємо якісно, безболісно і створюємо всі умови, щоб дитина не боялась.

Відвідуйте дитячу стоматологію не менше 3 разів на рік!

Захворювання порожнини рота, не вилікувані в дитинстві, можуть залишитися на все життя. На це є ряд причин:

Стоматологічні захворювання у дітей протікають інакше, ніж у дорослих. При цьому дитячий стоматолог враховує взаємозв'язок із загальними захворюваннями, а також процесами росту і розвитку дитини.

Важливо звертатися до дитячого стоматолога з раннього віку, навіть якщо ніщо не турбує. Лікар оцінить, чи правильно розвивається зубощелепна система маленького пацієнта. При необхідності вчасно скоректує розвиток зубів і щелепи. Лікування в дитячому віці проходить ефективніше і простіше, так як кісткова тканина ще зберігає пластичність.

Порада! Відвідати дитячого стоматолога слід відразу після прорізування зубів. Лікар проведе огляд – перевірить, чи правильно ростуть зуби, чи немає проблем з яснами, вуздечкою язика і губи. Після пробного візиту необхідно регулярно приводити малюка на профілактичні огляди.

Від того, як сформуються зуби у дитини, буде залежати прикус, дикція і майбутнє здоров'я всієї порожнини рота, тому важливо не упустити можливі симптоми і виправити вроджені чи набуті дефекти. Подбайте про правильний прикус дитини зараз, і тоді в майбутньому ваш малюк уникне лікування брекетами.

Чому ви можете довірить здоров’я своєї дитини нашим спеціалістам?

Дитячий стоматолог – це лікар, якому відомі особливості дитячої анатомії та який знає, як запобігти стоматологічним захворюванням. Крім професійних знань, кожен дитячий стоматолог є психологом, який створює всі умови, щоб налагодити взаєморозуміння з дитиною (навіть якщо асистентам доведеться танцювати).

Наша клініка пропонує наступні послуги:

Стоматологи клініки Soprano – фахівці в адаптації дітей. Ми намагаємося знайти підхід до кожного малюка, навіть дуже наляканого. Щоб досягати кращих результатів, наші спеціалісти вивчають досвід закордонних колег, використовують новітні розробки в сфері дитячої медицини. Щоб виключити психологічні травми і страх перед зубним лікарем, ми вивчаємо методики в галузі дитячої психології. Ми ретельно підходимо до вибору дитячих ліків і матеріалів.

Якщо дитина ніколи не була у стоматолога чи боїться лікувати зуби, то запишіться на прийом в Soprano. Наші фахівці досконало володіють психологічними навичками роботи з дітьми. Лікар не повідомляє подробиці процедури, а просто зацікавлює малюка, дає зрозуміти, що нічого страшного не відбудеться.

Команда клініки зробить все, щоб малюки забули про страх і сльози в кабінеті стоматолога і порадували своїх батьків здоровими сяючими посмішками.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,11 out of 5)
Loading...
Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Вдячні за Вашу довіру нам!