Естетичне протезування

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Цирконієві коронки

Цирконієва коронка – це вершина сьогоднішньої естетичної стоматології завдяки екстраміцному та естетичному матеріалу – діоксиду цирконію. За своїми механічними властивостями – міцністю і твердістю – він найбільш схожий на природний зуб. Ковпачки, на яких наноситься діоксид цирконію так само просвічують і заломлюють світло, як і природний зуб, тому він не відрізняється від сусідніх природних зубів. Чорний край, який може виникати вздовж краю металокерамічної коронки, тут повністю відсутній. Підготовка зубів до виготовлення такої коронки вимагає меншого обпилювання, ніж підготовка до металокерамічної коронки, що зберігає тканини зуба та зубний нерв від запалення.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Плюси цирконієвих коронок:

Мінуси цирконієвих коронок:

Як виготовляють цирконієві коронки?

1. Стоматолог робить відбитки потрібного зуба чи зубів.
2. В лабораторії виготовляють комп’ютерну модель майбутніх зубів.
3. На основі цієї моделі фрезерний апарат CAD/CAM виточує коронку.
4. Далі техніки фарбують коронку у вибраний колір, надають блиску, тіней, промальовують борозенки.
5. Коронка потрапляє до лікаря, який помістить її на потрібний зуб.

Цирконієві коронки завдяки комп’ютерній обробці мають дуже чітке прилягання до краю зуба, що дає можливість добре очищати їх дома. Ці коронки високоестетичні, витончені і приємні для пацієнта.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!