Герметизація фісур

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Слина з легкістю справляється з гладкими ділянками поверхні зубів. Але при цьому їй важко очистити нерівності і щілини. Найбільш вразливими зубами стають перші моляри і їх фісури. Фісура (щілина) знаходиться між горбками корінних зубів. В них накопичуються їжа, бактерії, які з часом роз'їдають емаль і проникають в глибокі і більш м'які тканини зуба, викликаючи карієс. Наявність в них каріозного процесу можливо виявити тільки за допомогою рентгена. Герметизація – це запечатування найбільш вразливих частин емалі. Мета герметизації – створити бар'єр на шляху проникнення агресивних бактерій і не допустити руйнування зуба.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Герметизацію проводять дітям і дорослим. Для запечатування стоматолог використовує рідкотекучий матеріал на основі композитних смол. Матеріал твердне під променями лампи для полімеризації.

Рентген при проведенні герметизації фісур у дорослих обов’язковий. Фіссури зовні пігментовані і знаходяться під відкладеннями нальоту і бактерій, тому оцінити ступінь глибини або пошкодження на око неможливо. Якщо карієс почав проникати в зуб, то перед герметизацією зуб необхідно пролікувати. У разі розкриття і очищення зубів від карієсу, застосовують герметизацію по відкритому типу. Якщо ураження карієсом немає, використовується закритий метод.

Як проводять герметизацію фісур?

Герметизацію у дітей проводять за таким планом:

1. Зуби очищають від нальоту і підсушують.
2. Лікар обробляє поверхню зуба протравлюючим гелем, потім промиває водою.
3. Заповнює фісуру рідким герметиком.
4. Проводиться засвічування матеріалу фотополімерною лампою.
5. Видаляються надлишки і проводиться полірування.
Герметизація фісур у дітей проходить швидко і безболісно.

Як правило, процедура герметизації фісур недорога. Але при цьому вона є дуже ефективним засобом захисту від карієсу. В майбутньому одинична трата грошей на захист заощадить вам немало коштів на лікуванні карієсу.

Після герметизації зуб залишається захищеним від 3-х до 10 років. Це – один з найменш травматичних і безболісних способів профілактики карієсу, що проводиться стоматологами.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!