Імплантація зубів

tooth
slide
slide

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

Імплантація вважається однією з найбільш затребуваних технологій відновлення зубів. В клініці Soprano ця процедура пройде безпечно і безболісно, а її результат дозволить вам на довгі роки позбутися проблем з зубами. Кожен наш спеціаліст пройшов спеціальне навчання і володіє новітніми методиками, тому ви можете без вагань довірити нам здоров'я і красу своєї посмішки.

Що потрібно знати про імплантацію?

Імплантація – це заміщення відсутніх зубів імплантами. Практика показує, що краще один раз поставити імпланти, ніж роками змінювати протези. Імплантація зубів в клініці Soprano проводиться в різних клінічних випадках – від одиничного дефекту до повної заміни щелепи. Для кожного пацієнта ми підбираємо індивідуальну програму.

Імплант – це штучний надміцний «корінь», який стоматолог фіксує у щелепі. Імпланти виготовляються з біосумісних матеріалів, переважно з різних сплавів титану. На титановий «корінь» кріпиться керамічна коронка, що має вигляд натурального зуба. Імплант:

Імпланти повноцінно беруть участь в жуванні, нічим не відрізняються по комфорту від живих зубів. Система імплантації підбирається відповідно до проблеми пацієнта. На даний момент існує сотні моделей для різних клінічних ситуацій. Отримати більше інформації про те, яка система підходить для конкретно клінічного випадку, і які гарантії надає клініка можна на консультації імплантолога Soprano.

Поширені запитання

Як знати, чи приживеться імплант?

Імпланти приживаються у 95-98%. Щоб переконатись у відсутності протипоказань проводиться попередній огляд. Важливо надати стоматологу повні і актуальні дані про стан здоров’я. Страшні історії про те, що зуби не приживаються, з'явилися багато років тому, коли імплантацію лише починали впроваджувати в практику. Головне, щоб лікар дотримувався технології, а пацієнт – рекомендацій лікаря.

Як довго служить імплант?

При правильному догляді та регулярній професійній гігієні імпланти служитимуть до глибокої старості. Після проведення імплантації ви отримаєте детальні рекомендації. Лікаря необхідно відвідувати раз в пів року для професійної гігієни ділянок, які важко очистити самостійно. Крім того, треба кинути палити і уникати кусання дуже твердих продуктів (скарлупа горіхів, льодяники).

Які можливі ускладнення?

Для чого потрібна пластика?

Надійний результат потребує певних умов в ротовій порожнині. Тому може знадобитись «нарощення» кістки або ясен. Для збільшення об’єму кістки лікар додає кістковий замінник, який міцно зростається з кісткою впродовж кількох місяців. Пластика м’яких тканин передбачає створення природного контуру ясен.

Що таке синус-ліфтинг?

Мова йде про підняття дна гайморової пазухи. Лікар може запропонувати таке втручання, якщо імпланти потрібні в бокових ділянках верхньої щелепи, а рівень кістки не достатній для проведення імплантації. Операція полягає у збільшенні об'єму кістки, яка межує з гайморовою пазухою.

Інформація, представлена вище має загальний характер, адже кожен пацієнт особливий. Тому обов'язковою є особиста консультація. Дзвоніть та запитуйте все, що вас цікавить.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Вдячні за Вашу довіру нам!