Художня реставрація зубів

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Мрієте не тільки про здорові зуби, але і про бездоганну посмішку?

На жаль, далеко не всі можуть похвалитись рівними і білими зубами. Саме тому, художня реставрація зубів стає сьогодні все більш популярною послугою.

У чому ж полягає суть даної процедури?

У стоматології терміном «реставрація» позначається технологія відновлення зруйнованого зуба, шляхом імітації зубних тканин різними штучними матеріалами. Відновити таким способом можна сколення, форму зубів, тріщину зубів, змінити колір на більш світлий. Для виконання такої роботи недостатньо бути просто хорошим стоматологом, потрібно ще мати певний талант і художнє чуття.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Художня реставрація зубів застосовується в наступних випадках:

– зміна кольору, розміру або форми зуба;
– ліквідація діастеми (щілину між зубами);
– усунення тріщин;
– виправлення розташування зуба в зубному ряду.

Процедура художньої реставрації зуба передбачає виконання роботи відразу в ротовій порожнині пацієнта, з використанням спеціальних фотополімерних композитів – штучних аналогів тканин зуба. Стоматолог наносить шар за шаром композитний матеріал різних відтінків і засвічує його фотополімерною стоматологічною лампою. Результатом таких маніпуляцій є створення точної копії природного зуба.

За бажанням клієнта можна провести коригування кольору і контура зуба. Проводиться така реставрація, як правило, в одне відвідування.

Більше про художню реставрацію розкажуть наші лікарі, вислухавши Ваші побажання і попередньо оцінивши стан зубів.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!