Кісткова пластика

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Навіщо потрібне «нарощення» кістки?

Наявність здорової кістки, що повноцінно оточує зубний імплантат зі всіх сторін є однією з умов його приживлення та успішного функціонування протягом тривалого часу. Але в деяких випадках, лікарю-імплантологу не вистачає того об’єму кісткової тканини, який наявний в ділянці проведення дентальної імплантації. З метою вирішення цієї проблеми застосовуються різні методики кісткової пластики з використанням кістковопластичних матеріалів, так званих кісткових замінників. Незважаючи на всю різноманітність кістковопластичних матеріалів, у них є спільні завдання, а саме: – створення необхідного об’єму кістки для імплантата; – розсмоктування замінника та заміщення власною кісткою; – зменшення ризику алергічних реакцій та відторгнення матеріалу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Які є види кісткових замінників?

Залежно від походження виділяють наступні види кісткових замінників:
1. Синтетичного походження. Виготовляються в лабораторних умовах. За складом наближені до власної кістки. Не викликають алергічних реакцій, оскільки не містять чужорідних клітин. Дозволяють зберегти об’єм при заповненні щойно утвореного кісткового дефекту (наприклад, після видалення зуба чи кісти), стимулюють ріст кістки та легко заміщуються через 4-6 місяців.
2. Тваринного походження (ксеногенні). Матеріали цієї групи отримують шляхом високотермічної та хімічної обробки кісток свійських тварин, що усуває всі органічні компоненти та білки, чим запобігає розвитку імунологічних реакцій. Завдяки тривалішому періоду розсмоктування (6-9 місяців), використовуються з метою створення міцної і щільної кістки, що необхідно, наприклад, при операції синус-ліфтингу.
3. Людського походження (алогенні). Отримують із донорської кістки після ретельного відбору донорів, перевірок на відсутність інфекційних захворювань, хімічної та термічної обробок. Використовуються як альтернатива забору власного кісткового матеріалу, особливо коли власної кістки мало. Період заміщення становить 3-4 місяці.
4. Власного походження (автогенні). Такий кістковий матеріал вважається «золотим стандартом» при проведенні кісткової пластики, оскільки не спричинює алергічних та імунних реакцій, цілком відповідає структурно та хімічно кістці, яку необхідно відновити та дає прогнозовані результати. Може використовуватись як для заміщення малих дефектів, так і для великих.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!