Клініка Soprano

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Soprano – це сучасна стоматологічна клініка у Львові, де обслуговуються пацієнти різних вікових категорій. Назва клініки вказує на наше кредо. Сопрано – це найвищий жіночий голос с широким діапазоном. Подібно й ми надаємо широкий спектр стоматологічних послуг найвищої якості.

6 причин, чому варто обрати нас

1. Професіоналізм

У стоматологічній клініці Soprano працюють лише кваліфіковані спеціалісти. За спиною кожного нашого фахівця вища медична освіта, роки клінічного досвіду і десятки спеціалізованих курсів, конференцій та семінарів.

2. Високі стандарти дезінфекції та стерилізації

Наша клініка відповідає міжнародним стандартам дезінфекції та стерилізації. Зокрема, ми практикуємо 5-ступеневу методику стерилізації. Зараження інфекційними захворюваннями виключене, а значить ваше здоров‘я буде у безпеці.

3. Актуальне стоматологічне обладнання

У нас є рентгенологічний кабінет, що забезпечує точність діагностики та лікування. Вберегти пацієнтів від болю допомагає медичний мікроскоп. Ми слідкуємо за інноваціями і впроваджуємо їх в свою роботу.

4. Довгострокова гарантія

Всі процедури виконуються якісно, тому ми надаємо довгострокові гарантії. Наша мета – не просто надати певні послуги, а досягти високих результатів у лікуванні.

5. Комфорт

Клініка влаштована так, щоб в ній було спокійно і затишно. Ввічливі адміністратори допоможуть з будь-яким проханням.

6. Інформативні консультації

Уже під час першої консультації ви зможе отримати відповіді на ключові питання, що стосуються подальшого лікування. Ви взнаєте, які етапи доведеться пройти, скільки вони будуть тривати і коштувати.

Чому не можна відкладати візит до стоматолога?

Проблеми, пов’язані з доглядом і лікуванням зубів, не терплять зволікання. Проте, багато пацієнтів відкладають візит до стоматолога до останнього – поки зубний біль не стане нестерпним. Наслідки такого підходу непередбачувані.

Дня прикладу, запущений карієс може викликати пульпіт, запалення зубного нерва і пульпи. Хронічна форма цього захворювання може призвести до втрати зуба, проблем з кістковим мозком, ураження лицьових тканин і зараження крові. Тому не варто забувати, що короткий профілактичний візит – це завжди краще, ніж довге лікування серйозних наслідків.

Запишіться на консультацію вже сьогодні. Щоб зробити це, необов’язково їхати в клініку – заповніть спеціальну форму, розміщену на сайті, і з вами зв’яжеться менеджер, щоб підібрати зручний час візиту.

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

Вдячні за Вашу довіру нам!