Лікування каналів

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Лікування пульпіту

Пульпітом називається запалення тканини, розташованої усередині зуба. Вона складається з нерва і кровоносних судин і називається пульпою. Лікування захворювання являє собою комплекс заходів, спрямованих на ліквідацію запалення. Якщо вчасно не провести лікування карієсу, інфекція з каріозної порожнини переходить в пульпу, що і є основною причиною виникнення захворювання. Також воно розвивається у випадках, коли карієс вилікуваний не до кінця, і під пломбою залишилися уражені тканини.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4,29 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Симптоми пульпіту

Основний симптом хвороби – біль. Він може бути тривалим або періодичним, короткочасним, а за відчуттями – гострим чи тупим, ниючим. Характер болю є критерієм визначення форми захворювання.

Розрізняють:

1. Гострий пульпіт, при якому біль виникає мимовільно, без подразників, протікає нападами, проміжки між якими стають все коротшими. Якщо розвивається гнійне запалення, біль стає пульсуючим і постійним;
2. Хронічний пульпіт. В даній формі захворювання ниючий біль у пацієнтів виникає як реакція на холодне або гаряче. Хронічна форма може також протікати безсимптомно.

Як вилікувати пульпіт?

Раніше стоматологи неохоче брались за лікування пульпіту. Хворий зуб видаляли через складність процедури депульпування, її болючості. Сьогодні розроблені прогресивні методики лікування, що дозволяють повністю відновити пошкоджені пульпітом зуби і надовго зберегти їх функціональність.

Етапи лікування пульпіту:

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!