Лікування карієсу

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Пломбування зубів

Пломбування зубів – це лікування карієсу у кріслі стоматолога. Завдяки пломбуванню ви знову зможете їсти улюблені солодощі без болю. А ще завдяки різноманітності матеріалів для пломбування, готову пломбу буде неможливо відрізнити від власних зубів!

Як знати чи потрібно пломбувати зуб?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Можна заразитись карієсом?

Звісно! Бо карієс – це ніщо інше, як сукупність бактерій, які руйнують зуб. При поцілунках з коханим/коханою частина цих бактерій передається і збільшує ризик карієсу у вас.

Можна не пломбувати, якщо зуб перестав боліти?

Можна, якщо ви хочете мати більше проблем згодом. Бо карієс має властивість «поїдати» зуб аж до нерва. Тому давайте думати про майбутнє. Полікувати карієс – це біля години часу, а полікувати запалення нерва – вже складніше і довше.

Етапи лікування карієсу:

Ми використовуємо сучасні композитні матеріали, які відтворюють будь-який колір зуба, є міцними та безпечними. Ними можна зробити реставрацію, що виглядає, як справжній зуб. Дізнайтесь тут, чим реставрація відрізняється від пломби.

Давайте збережемо наші зуби зараз, щоб потім не довелось їх видаляти.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!