Лікування періоститу

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Що таке періостит?

Періостит – це запальне захворювання окістя (верхній шар кістки) нижньої чи верхньої щелепи, що характеризується сильним болем, набряком ясен, утворенням гною під яснами. Найчастіше зустрічається гострий гнійний та хронічний періостит. Основною причиною періоститу є хворий зуб, не до кінця вилікуваний періодонтит, пульпіт, карієс, травми щелеп або ясен, забої, перелом зуба.

Які симптоми періоститу?

Ознаки, за якими ви можете запідорити періостит яскраво виражені: – ниючий або стріляючий, пульсуючий, сильний зубний біль; – спостерігається набряк ясен навколо ураженого зуба (при гнійному періоститі біль може віддавати в вуха, скроню, очі); – загальна слабкість, нездужання, порушення апетиту, сну, головний біль; – температура тіла підвищена; – при відкриванні рота і ковтанні відчувається біль.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Лікування періоститу в домашніх умовах

Захворювання вимагає професійного стоматологічного лікування, в домашніх умовах позбутися від хвороби не можна! При перших же симптомах хвороби потрібно звернутися до лікаря.
На 6-7 добу абсцес може самостійно розкритися і викликати ускладнення у вигляді остеомієліту – гнійно-некротичного ураження щелепи.

Профілактика періоститу проста – своєчасне і адекватне лікування зубів, періодонта і пародонту, дотримуватися правил гігієни ротової порожнини, регулярно і правильно доглядати за зубами, регулярно відвідувати стоматолога, повноцінно харчуватися.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!