Лікування перикоронариту

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Перикоронарит – це запалення ясен навколо зуба, який довго прорізається. Найчастіше, перикоронарит зачіпає «вісімки», адже вони взагалі можуть прорізатись не до кінця. Перикоронарит – лише складне слово, але просте вирішення.

Як відбувається лікування перикоронариту?

Захворювання лікується хірургічним шляхом. Вся операція триває близько 20 хвилин і проводиться під місцевою анестезією. Етапи операції: 1. Місцеве знечулення. 2. Промивання ясна антисептичним розчином. 3. Усування ясенного «капюшона» скальпелем або хірургічними ножицями. 4. Очищення нальоту, який зібрався під яснами. 5. Антисептична обробка рани. Після операції, як правило, лікар надає рекомендації щодо догляду. Це не дозволить запальному процесу розвиватись далі.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Видалення зуба при перикоронариті

Один з варіантів лікування перикоронарита – видалення проблемного зуба «мудрості». Таке рішення приймається тільки після рентген-діагностики.
Тут ви знайдете, коли потрібно видаляти «вісімку».

Ускладнення після лікування перикоронариту

Основна причина ускладнень – порушення правил асептики при хірургічному лікуванні перикоронарита або ж ослаблений імунітет пацієнта. У нормі дискомфорт триває не більше 2-х днів. Але якщо біль посилюється, а температура не спадає, слід повторно звернутися до лікаря.

Як полегшити прорізування зуба мудрості?

Зуб мудрості починає рости у віці від 18-ти до 26-ти років. У дорослих кістка і слизова оболонка більш щільні. Тому прорізування зуба затягується на кілька тижнів. Щоб полегшити цей процес і попередити розвиток перикоронариту, можна використовувати дитячі гелі для прорізування зубів.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!