Лікування слизової оболонки порожнини рота

slide

Чи вартує боятись висипань у ротовій порожнині?

А ви знали, що найперші передвісники хворіб дуже часто проявляються у ротовій порожнині? Тобто стоматолог може швидше вашого сімейного лікаря виявити симптоми того чи іншого захворювання.

Рекомендуємо не зволікати, якщо Вас турбує біль, свербіж, почервоніння чи інші неприємні прояви більше ніж 5-7 днів у порожнині рота.

Як правило найпоширенішим захворюванням слизової оболонки ротової порожнини є стоматит.
Стоматит – це запалення слизової оболонки ротової порожнини. Найчастіше розвивається у дітей через несформований імунітет, але часто є і у дорослих. Стоматит може виникати як самостійне захворювання, так і як прояв інших захворювань.

Як швидко вилікувати стоматит?

Стоматит – це невеликі виразки в роті або на язику. Якщо симптоми стоматиту проявилися, то лікування необхідно проводити під контролем стоматолога. Займатися самолікуванням не можна, невірний діагноз і неправильне лікування може призвести до ускладнень. У стоматологічній клініці «Soprano» проводиться сучасна й адекватна терапія захворювання.

Як лікувати стоматит?

Лікування стоматиту проводиться залежно від причини, що його спричинила. Наприклад, якщо стоматит спричинений вірусом герпесу людини, то необхідна противірусна терапія. Завжди окрім основної терапії додатково призначається симптоматична для зменшення больових вічуттів, почервоніння, набряку та інших проявів. Для цього використовують кортикостероїди, антисептики, знеболючі препарати, тощо.

Наслідки несвоєчасного лікування стоматиту

Несвоєчасне лікування стоматиту загрожує не тільки утворенням виразок, які часто заважають приймати їжу і навіть розмовляти, викликаючи сильний біль, але і рядом інших ускладнень, таких як підвищення температури і запалення горла (найчастіше при бактеріальному стоматиті). Захворювання часто зустрічається у дорослих в афтозній формі викликаної вірусом простого герпесу, але причиною виникнення стоматиту можуть бути: грибки, алергічна реакція, бактерії, вроджена схильність до захворювання і навіть стреси.

Правильно діагностувати захворювання та призначити раціональне лікування може зробити лише кваліфікований лікар.

Вдячні за Вашу довіру нам!