Лікування зубів у дітей

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Батьки часто запитують: «Чи можна не лікувати карієс молочних зубів? Адже вони все одно випадуть?» Відповідаємо: лікувати молочні зуби дітям необхідно з багатьох причин: «Дитячий» карієс – це справжнісінька інфекція, яка може поширитися і на постійні зуби дитини, якщо не почати лікування молочних зубів. Зуби у дітей болять точно так само, як і постійні – у дорослих. Діти звертають увагу на зовнішність – дитина зі зруйнованими зубами часто піддається глузуванням однолітків. Зруйновані або відсутні зуби ведуть до логопедичних дефектів – мова дитини порушується. Лікування дітей проводиться за сучасними міжнародними стандартами, використовуючи передові методи і матеріали. Лікування проводимо комфортно і безболісно.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Проводити лікування і профілактику карієсу молочних зубів повинен тільки професійний і досвідчений дитячий стоматолог. Молочні зуби істотно відрізняються від постійних, до них потрібен особливий підхід. З точки зору психології, лікувати дитину набагато складніше, ніж дорослого. І якісно це може зробити тільки фахівець з досвідом роботи з дітьми – сертифікований дитячий стоматолог.

Маленька дитина просто не здатна довго і спокійно сидіти з відкритим ротом. Також перешкодити лікуванню може і переляк, побачивши незнайому людину, та й просто поганий настрій дитини. Лікар намагається завоювати довіру дитини і стати йому спочатку одним, а потім вже – лікарем. Методи насильницького утримання дитини в кріслі стоматолога давно застаріли і не мають ніякого відношення до якісного лікування.

При перших ознаках карієсу або скаргах дитини радимо не зволікати і одразу звертатися до лікаря.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!