Лікування зубів

tooth
slide
slide

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

Турбує зубний біль?

Зубний біль – це дрібниця, але лише тоді, коли зуб болить у когось іншого. Він заважає  їсти, працювати, відпочивати та й просто псує настрій. Але, як і будь-який інший біль, це сигнал того, що в організмі щось не так. Що найчастіше викликає зубний біль і як його позбавитись?

Основні причини зубного болю - це:

Як позбавитись зубного болю?

Жодну з перерахованих причин неможливо усунути без допомоги спеціаліста. Єдине, що ви можете зробити, це тимчасово притупити біль. Ми рекомендуємо використовувати знеболююче лише тоді, коли біль застав вас в нічний час. Найпоширенішими причинами зубного болю є карієс та пульпіт, тому розглянемо їх детальніше.

Карієс

Що таке? Карієс – захворювання зубів, що має безліч видів та форм. З цією проблемою можна стикнутись навіть при регулярній гігієні ротової порожнини. Причиною може бути навіть нетипова анатомія зубів чи зміна складу слини.

Як лікують? Встановлення правильного діагнозу потребує ретельного огляду і проведення рентгену зуба. Лікарі клініки «Сопрано» фотографують зуб «до» і «після» лікування та розшифровують рентген біля пацієнта. Як правило, лікування включає наступні етапи:

  1. знеболення;
  2. препарування каріозної порожнини;
  3. видалення уражених тканин;
  4. знезараження, промивання, висушування порожнини;
  5. пломбування зуба;
  6. полірування готової реставрації.

В клініці SOPRANO використовуються матеріали, які перетворюють будь-яку реставрацію в майстерний витвір, що повторює природну анатомію зуба і повертає його колишню функціональність.

Не відтягуйте похід до стоматолога, адже несвоєчасне лікування карієсу призводить до поширення бактерій. Вони поступово уражають все більше тканин зуба і врешті можуть досягнути пульпи.

Пульпіт

Що таке? Пульпіт – це запалення м‘якої тканини, розташованої всередині зуба. Вона містить кровоносні судини і називається пульпою. Дане захворювання найчастіше викликає ускладнення карієсу та травмування зуба. Характер болю дає можливість визначити стадію пульпіту. В перелік симптомів також входять: запалення ясен навколо зуба, чутливість до гарячої/холодної їжі, підвищення температури, поганий запах з рота.

Як лікують? Лікування проводиться з використанням сучасних гіпоалергенних анестетиків, які повністю знеболюють зуб. Тому не варто перейматись, що процедура буде болісною. Біль викликає саме захворювання, а не його лікування.

Методи лікування різняться залежно від типу пульпіту. Захворювання може бути зворотнім або незворотнім. Якщо пульпіт зворотній, то ретельне очищення каріозної порожнини та якісна реставрація вирішать проблему. При незворотному пульпіті необхідно звернутись до стоматолога-ендодонтиста. Він видалить запалений нерв, проведе дезінфекцією всередині зуба та запломбує кореневі канали.

Якщо ви хочете позбутись не симптомів, а причини зубного болю, звернутись за професійною допомогою – єдине можливе рішення. Сучасна стоматологія SOPRANO має усе необхідне, щоб провести лікування швидко, безболісно та з комфортом для пацієнта. Ми пишаємося професіоналізмом всіх співробітників нашої стоматологічної клініки і завжди намагаємося відшукати індивідуальний підхід до кожного клієнта.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Вдячні за Вашу довіру нам!