Мікропротезування

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Чому вкладка краща за пломбування?

– вона значно міцніша за фотополімерну пломбу; – служитиме довше; – не змінить колір з часом; – відтворює найдрібніші горбочки та впадинки. Мінус вкладки в тому, що потрібно 2 візита до стоматолога, на відміну від пломби, яка виготовляється за один візит.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Стоматологія зараз така розвинута, що навіть звичайний карієс можна лікувати кількома способами. Ви знали, що карієс можна полікувати за допомогою вкладки?

Вкладка – це спосіб відновлення пошкодженого зуба. Від фотополімерної пломби відрізняється матеріалом та методом виготовлення.
Як ми всі знаємо, для пломбування використовуються фотополімерні композити. Їх перевага в тому, що вони виготовляються досить швидко і за один візит.
Вкладки виготовляються з міцніших матеріалів – кераміки, цирконію.
Виготовлення вкладки проходить протягом двох візитів. На першому – стоматолог забирає усі уражені ділянки зуба і знімає відбиток. Далі передає досвідченому техніку, який моделює вкладку з усіма анатомічними утвореннями саме вашого зуба. А вже на другому – лікар приміряє і фіксує вкладку на зубі.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!