Пластика м’яких тканин

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Щоб володіти голлівудською посмішкою, потрібно привести в порядок не тільки зуби, але і ясна. Пластика м'яких тканин дозволяє природним чином надавати яснам красиву форму. Сучасні методики, якісні препарати і інструменти, професіоналізм і досвід лікарів дозволяють здійснити операцію швидко і без больових відчуттів. Форма ясен і слизових оболонок може деформуватися з деяких причин: – вікові зміни; – при травмуванні; – в результаті запалення; – в результаті куріння; – при неналежному догляді за порожниною рота; – через вроджені аномалії Пластика м’яких тканин ротової порожнини може бути призначена пацієнтові тільки після огляду і консультації досвідченого лікаря, який може передбачити можливі ризики і наслідки. Операція може бути призначена як з естетичних міркувань, так і для попередження втрати зубів. Також пластику призначають перед імплантацією і відновленням втрачених одиниць зубного ряду.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 4,13 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Показання для проведення операції в м’яких тканинах порожнини рота

– великий об‘єм ясен, що викликає у пацієнта дискомфорт і сором при посмішці;
– зменшення об‘єму ясен і оголення коренів зубів;
– висока ймовірність втрати зубів;
– перенесені травми, опіки в порожнині рота;
– неможливість протезування та імплантації через відсутність об‘єму м’яких тканин;
– сильне розростання ясен;
– неправильна будова вуздечки язика або губ.

Види операцій, що виконуються на м’яких тканинах

1. Пластика ясен

Асиметричний контур ясен – поширена косметична проблема, що виявляються в кріслі стоматолога. При цьому дефекті страждає краса посмішки. Усунути проблему і можливі ризики допоможе гінгівопластика – операція, що проводиться на яснах. Хірург виконує неглибокий надріз в місці нерівності, акуратно переміщує ясна в потрібне положення, після чого зшиває тканини.

2. Коригування вуздечки губ

Надто коротка вуздечка на верхній або нижній губі натягує слизову оболонку рота. Таке явище провокує неправильний прикус, оголення зубів в результаті відшарування ясен. Пластика не займає багато часу, виконується швидко. Хіба це не вартує красивої посмішки?

3. Пластика присінка рота (ділянка між губами та зубами)

Дуже мілкий присінок може послужити причиною для розвитку безлічі стоматологічних проблем. Кровоточивість ясен, оголення коренів, гінгівіт і інші неприємні явища допоможе усунути пластика присінка. Операція виконується різними методами. Також проводиться швидко і не є дуже травматичною.

4. Операція на вуздечці язика

Пластика вуздечки допомагає уникнути формування неправильного прикусу і багатьох дефектів мовлення. Уже за кілька днів зможете вимовляти звуки, які не могли до операції!

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!