Професійна гігієна

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Професійна гігієна – це не примха чи данина швидкоплинної моді, а нагальна необхідність. Вона допоможе зробити посмішку білосніжною, дихання свіжим, а зуби здоровими. Ця процедура служить профілактикою стоматологічних захворювань. Головне, щоб очищення проводилось регулярно, до настання моменту, коли буде занадто пізно.

Що таке професійна гігієна порожнини рота?

Професійна гігієна порожнини рота включає в себе:

Стоматологи користуються різними способами очищення. Механічна чистка передбачає ручне видалення зубного каменю і нальоту за допомогою інструментів, пасти і спеціальної щітки. Даний метод частіше використовується у дитячій стоматології. Апаратне (Air Flow) очищення ґрунтується на використанні потоку суміші абразиву, води і повітря. Напір струменя регулюється в залежності від особливостей стану порожнини рота. Ультразвукова чистка – це використання для очищення зубів дії ультразвуку.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 4,10 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

В клініці Soprano всі гігієнічні процедури проводяться ретельно, але не викликають у пацієнтів неприємних відчуттів. Демократична ціна процедури робить можливість зберігати здоров’я зубів і ясен доступною практично для кожного. Вартість залежить від методики проведення гігієни. Всі подробиці розповість спеціаліст на попередньому прийомі.

Чому необхідна гігієна порожнини рота?

Навіть при ретельному чищенні зубів щіткою вдається видалити не більше 50% зубних відкладень. Тому гігієна порожнини рота – обов’язкова процедура для кожного, хто хоче зберегти свої зуби здоровими. Процедура дозволяє виявити мікроскопічні каріозні ураження. Також бактерії, які накопичуються у зубних відкладеннях можуть негативно впливати на загальний стан здоров’я, серцево-судинну систему і суглоби чи плід під час вагітності.

Професійна гігієна необхідна:

Фіксація будь-яких конструкцій або елементів на зубах вимагає бездоганної гладкості емалі, а значить, на ній не повинно бути нальоту. М’який і твердий зубний наліт є джерелом розмноження хвороботворних бактерій, тому при оперативному втручанні краще позбавити себе ризику ускладнень внаслідок інфікування.

Як часто проводити професійну гігієну?

Рекомендована періодичність – 2 рази на рік. Однак за бажанням або медичними показаннями чистка може проводитися частіше. Частіше процедуру рекомендується проходити курцям і тим, хто любить чорний чай і каву.

Професійна гігієна – не заміна щоденного чищення зубів. Щоб зберегти здоров’я порожнини рота, потрібно чистити зуби як мінімум двічі на день, а після їжі користуватися зубною ниткою і спеціальними ополіскувачами. Протягом дня можна полоскати зуби водою після прийому їжі. Обрати додаткові засоби гігієни порожнини рота допоможе стоматолог.

Тільки регулярна профілактична чистка, навіть за відсутності скарг, може запобігти розвитку стоматологічних захворювань. Ця процедура необхідна всім без винятку: і тим, хто має здорові зуби і ясна, і тим, хто час від часу страждає від карієсу чи інших захворювань. Тому не відкладайте запис на консультацію.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!