Протезування зубів на імплантатах

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Протезування на імплантатах – інноваційний спосіб відновлення зубів. Протези на імплантатах дозволяють не тільки домогтися гарного естетичного ефекту, а й повністю відновлюють жувальну функцію. Імплантат – єдиний протез, який функціонує так само, як живий зуб, і здатний витримувати значні навантаження при жуванні.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Які бувають види протезування на імплантатах?

Існує три різновиди протезування зубів на імплантах. Це встановлення знімних і незнімних протезів, а також умовно знімне протезування на імплантатах. Той чи інший вид протезування вибирається стоматологом в залежності від клінічної ситуації і з урахуванням побажань пацієнта.

Коли застосовується знімне протезування на імплантатах?

Знімні протези на імплантатах використовуються у випадках, коли на щелепі зовсім не залишилося зубів. Такий варіант відрізняється кращою фіксацією на щелепи в порівнянні з традиційними знімними протезами, оскільки ортопедична конструкція на імплантатах здатна добре витримувати навантаження. При цьому протез не робить сильного тиску на ясна і не викликає дискомфорту під час їжі або при розмові.

Коли застосовується незнімне протезування на імплантатах?

Незнімні зубні протези на імплантатах встановлюються, коли у пацієнта є незначний дефект зубного ряду. Якщо відсутні кілька зубів, встановлюються мостоподібні протези, для фіксації яких потрібно два і більше імпланта.

Які особливості догляду за порожниною рота при протезуванні на імплантатах?

Протез потрібно щодня чистити не тільки за допомогою зубної пасти та щітки, але також обов’язково застосовувати зубну нитку (флосс) і спеціальні йоржики. При догляді за незнімним протезом дуже важливо приділяти особливу увагу місцям, де міст змикається з природними зубами і стикається з яснами і м’якими тканинами.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!