Протезування зубів

tooth
slide
slide

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

З роками стає все складніше зберегти власні зуби. На їх стан впливають погіршення кровопостачання ясен, неправильна щоденна гігієна, шкідливі звички, раціон і багато іншого. В результаті стан зубів погіршується, а захворювання зубів і ясен, в свою чергу, призводять до втрати зубів. Хороша новина в тому, що відновити зуби можна в будь-якому віці – сучасні методи протезування дозволяють повернути, як жувальну функцію, так і можливість посміхатися.

Що представляє собою сучасне протезування зубів?

Протезування – це метод відновлення зубів при їх частковій або повній відсутності. Відновленням ушкоджених або відсутніх зубів займається стоматолог-ортопед. Існує три види протезування: незйомне, зйомне і комбіноване. Розгляньмо коротко кожен з них.

Коли необхідне протезування зубів?

Втрата навіть одного зуба з часом призводить до наслідків, від яких страждає не тільки зубний ряд, але і організм в цілому. Тому, якщо зуб неможливо зберегти, то протезування однозначно необхідне. Дана процедура рекомендована: В клініці Soprano ви зможете відновити один, декілька, чи навіть всі відсутні зуби. Головне в цій ситуації – своєчасне звернення до фахівця, професійна діагностика, правильно обраний метод протезування і негайне лікування. Ціна протезування залежить від типу протеза, матеріалу, з якого він зроблений, а також від вартості робіт з виготовлення та встановлення конструкції.

Чому важливо якомога швидше встановити зубні протези?

Необхідність установки протезів може виникнути не лише через несвоєчасне лікування, іноді воно є наслідком травм або природного процесу старіння. Незалежно від причини поставити протези рекомендується якомога швидше, оскільки в іншому випадку активізуються атрофічні зміни кістки щелепи, а за ними слідує поступове зміщення зубного ряду. В кінці кінців це призведе до порушення прикусу, дикції, жувальної функції та інших стоматологічних проблем. Без протезування можна обійтись, але лише якщо ви звернетесь до стоматолога тоді, коли зуб тільки починає турбувати. Тому не відтягуйте запис на консультацію у клініку Soprano.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Вдячні за Вашу довіру нам!