Синус ліфтинг

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Для чого потрібен синус-ліфтинг?

На сьогодні протезування з опорою на дентальні імплантати є оптимальним методом заміщення відсутніх зубів. Проте не завжди кісткова пропозиція є достатньою для встановлення імплантатів. На верхній щелепі така ситуація може виникати через низку причин: зменшення висоти кістки зумовлене її атрофією з плином часу; втрата частини кістки внаслідок травми чи захворювання; індивідуальні анатомічні особливості. Для вирішення цієї проблеми успішно використовується технологія синус-ліфтингу або ж підняття дна верхньощелепного синусу. Верхньощелепний синус (він же – гайморова пазуха) розташовується у верхній щелепі над кісткою, в якій фіксуються жувальні зуби (премоляри та моляри) та вистелений слизовою оболонкою. Його будова дозволяє збільшити висоту кістки до необхідного для імплантації рівня. Це відбувається шляхом створення простору між кісткою та слизовою оболонкою, яка його покриває, та заповнення його кістковопластичним матеріалом.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Як проходить операція синус-ліфтигну?

Операція підняття дна верхньощелепного синусу включає наступні етапи:
1. Знечулення потрібної ділянки
2. Розріз та відшарування слизово-окісного клаптя – створення доступу до кістки верхньої щелепи.
3. Формування кісткового вікна для доступу до верхньощелепного синусу (метод відкритого синус-ліфтингу). При необхідності незначного збільшення висоти кістки доступ до дна синусу може бути створений безпосереднього через лунку зуба, куди пізніше буде встановлено імплантат (метод закритого синус-ліфтингу).
4. Відшарування слизової оболонки синусу (так званої мембрани Шнайдера) для створення необхідного простору.
5. Внесення в створений простір кістковопластичного матеріалу, який з часом організм замінить на власну кісткову тканину.
6. Ушивання слизової оболонки ротової порожнини.

При методиці закритого синус-ліфтингу одразу в кісткове ложе встановлюють імплантат. При використанні методики відкритого синус-ліфтингу встановлення імплантатів може бути як в той самий візит, так і відтермінованим в часі, що зумовлено необхідністю приживлення кісткового матеріалу.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!