Відбілювання зубів

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Здорова білосніжна посмішка – чи не найкраща природна прикраса. Та з бігом часу емаль зубів всмоктує барвники з їжі і врешті темніє. Професійне відбілювання дозволяє повернути природну білизну зубів. Ефективність та безпечність процедури залежить від кваліфікації спеціаліста, до якого ви звернетесь. В клініці Soprano ви гарантовано отримаєте хороший результат.

Показання для відбілювання зубів

Відбілювання зубів проводиться за естетичними показами. Виражена зміна кольору найчастіше є наслідком куріння тв. регулярного вживання продуктів, багатих пігментами. В результаті зуби набувають сіруватого або жовтуватого відтінку. 

Жовтий колір зубів також може бути обумовлений неправильним розвитком емалі та дентину через прийом антибіотиків, підвищений вміст фтору у воді і різних захворювань, перенесених в дитячому віці. Ще одна поширена причина – нерегулярна гігієна порожнини рота. Професійне відбілювання прийде на поміч в будь-які із згаданих ситуацій.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

В клініці Soprano спеціалісти ніколи не поспішають призначати процедуру. Спочатку ми:

Записатися на консультацію можна онлайн.

Протипоказання до відбілювання зубів

Ефективність відбілювання залежить від правильної підготовки до нього. Якщо є карієс, його потрібно обов’язково вилікувати. За 2-3 тижні до процедури рекомендується провести професійну гігієну порожнини рота. Це забезпечить рівномірне проникнення гелю. Щодо протипоказань, то в їх перелік входять:

Відкласти відбілювання також рекомендується пацієнтам молодше 18 років.

Як проходить процедура відбілювання зубів?

Процедура займає 1-1.5 години. За допомогою спеціальної шкали стоматолог визначає початковий відтінок зубів і обговорює з пацієнтом бажаний результат. Так визначається кількість циклів відбілювання (один цикл триває 15 хв.).

У порожнину рота вставляється ретрактор – пристрій, який не дозволяє губам змикатися. М’які тканини ізолюються за допомогою спеціального гелю. На поверхню зубів наноситься відбілюючий гель. Далі під впливом лампи розщеплюються темні пігменти.Після процедури зуби стають на 8-10 відтінків світліше.

Вартість відбілювання залежить від застосовуваної методики і від кількості сеансів. Процедура не завжди торкається всієї порожнини рота. Іноді доцільно відбілити лише різці та ікла. Дотримуйтесь простих рекомендацій, щоб зберегти результат надовго.

Важливо! Системи для самостійного домашнього відбілювання, що є в продажі, вимагають індивідуального підбору, а при неправильному застосуванні можуть завдати шкоди емалі, слизовій оболонці і м’яким тканинам порожнини рота.

Догляд за зубами після відбілювання зубів

Після процедури важливо забезпечити закріплення результату. Тому протягом 2-3 днів необхідно виконувати наступні рекомендації:

Не менш важливо вчасно проходити підтримуючі процедури. Їх регулярність залежить від обраної методики.

Ціни на відбілювання зубів в Soprano приємно вас здивують, адже вони – одні з найдемократичніших у Львові. В той же час ми регулярно проводимо вигідні акції без втрати якості послуг.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!