Вініри

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Чи порівнювали ви коли-небудь фото знаменитостей до і після того, як вони стали відомі? Зміни в зовнішності помітні неозброєним оком, чи не так? І перше, над чим працюють селебреті, це посмішка. Найкращий спосіб зробити її ідеальною – встановити вініри.

Вініри: що варто знати?

Вініри – це накладки товщиною 0,3-0,7 мм, які встановлюються на зовнішню поверхню зубів, коригуючи їх форму і колір. Товщина і розміри пластин залежать від поставленого завдання. Мова може йти про реставрацію зубів, вирішення функціональних проблем або питань естетики. Вініри виготовляють, коли є:

В сучасній стоматології використовують керамічні, цирконієві і композитні вініри. Розгляньмо переваги і недоліки кожного різновиду.

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 4,10 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Керамічні вініри

Вони можуть бути виготовлені з фарфору, склокераміки чи спеціальної кераміки (люмініри або ультравініри). Накладки з кераміки виконують естетичну функцію і допомагають приховати ряд фізіологічних аномалій. Їх оптичні і фізичні характеристики близькі до властивостей дентину і зубної емалі. Для керамічних вінірів характерна висока міцність і довговічність. Вони стійкі до хімічних впливів, не фарбуються харчовими барвниками, присутніми в чаї, каві і соках. Термін служби в середньому становить 10-15 років.

Цирконієві вініри

Сировиною для їх виготовлення служить діоксид цирконію. Для цирконієвих вінірів характерна висока міцність і велика кількість варіантів для підбору кольору. Вони легкі і не викликають алергічних реакцій. Саме їх використовують в складних клінічних ситуаціях. Служать не менше 10-15 років. Дані переваги обумовлюють ціну процедури. Вартість таких вінірів формується на основі двох складових – оплата роботи стоматолога і зубного техніка. Як і керамічні накладки цирконієві вініри вимагають спиляння зубів. Також їх не можна зняти, лише замінити.

Композитні вініри

На відміну від попередніх різновидів композитні вініри виготовляються в кріслі стоматолога. Це означає, що їх можна встановити за один візит. Сировиною служить пломбувальний матеріал. Його головні недоліки – невисока міцність і низьке перекриття власного кольору зуба. Композитні вініри потребують періодичного оновлення у стоматолога, щоденних гігієнічних процедурах і полірування. При правильному догляді вони можуть прослужити 3-5 років.

Протипоказання

Як накладаються вініри?

Попередній огляд. Перш за все проводиться огляд порожнини рота з ціллю перевірити наявність захворювань зубів та ясен. Також робиться рентгенологічний знімок.

Етапи проведення процедури. Якщо мова йде про керамічні або цирконієві вініри, процедура включає наступні етапи:

Рекомендації. По завершенню процедури стоматолог розповість про те, як доглядати за вінірами і надасть додаткові індивідуальні рекомендації.

Отримати голлівудську посмішку дешевше, ніж ви думаєте. Вартість залежить від використовуваного матеріалу і складності вінірування. Тому не нехтуйте можливістю записатись на консультацію в клініці Soprano.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!