Встановлення імплантів

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

При втраті одного, декількох чи всіх зубів значно знижується якість нашого життя: погіршується чи взагалі унеможливлюється пережовування їжі, порушується вимова та стає соромно усміхатись. Тому виникає потреба заміщення дефектів зубних рядів шляхом виготовлення ортопедичних конструкцій залежно від клінічної ситуації. На сьогодні оптимальним методом відновлення цілісності зубних рядів та заміщення втрачених зубів є протезування з опорою на зубні імплантати. Цей метод реабілітації полягає у встановленні в кістку щелепи титанового гвинтоподібного імплантата, який після остеоінтеграції (так званого приживлення, чому сприяє особлива поверхня), стає опорою для коронки чи протезу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

До переваг цього методу відносять:

Проте, даний метод має певні протипокази, наприклад гості інфекційні захворювання чи загрозливі для життя стани. Також є низка захворювань, як от цукровий діабет, ревматизм чи інші, що вимагають корекції стану пацієнта перед встановленням імплантатів.

Дентальна імплантація за класичним протоколом відбувається наступним чином:
1. Перший етап – хірургічний. Передбачає знечулення, створення доступу до кістки, формування кісткового ложа імплантату з використанням сверл та власне встановлення титанового імплантату із наступним ушиттям слизової оболонки. Протягом 4-6 місяців кісткові клітини проростають в поверхню імплантату, чим забезпечують його надійну фіксацію. Після цього періоду встановлюється формувач ясен для створення правильного контуру ясен навколо майбутньої коронки.
2. Другий етап – ортопедичний. Замість формувача ясен в імплантат встановлюється трансфер та знімається відбиток (посилання на відбитки якшо таке є) для перенесення положення імплантату на модель. Після чого в лабораторії виготовляють необхідну ортопедичну конструкцію, яка з’єднується із імплантатом за допомогою абатмента – надясенної частини імплантату (аналога зубної культі) завдяки гвинтовій або цементній фіксації.

Варто пам’ятати, що для довготривалого і належного функціонування ортопедичних конструкцій з опорою на зубні імплантати необхідні регулярні огляди в лікаря стоматолога та підтримання гігієни ротової порожнини.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!