Видалення зубів мудрості

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Видалення зуба без страху і болю!

Часто буває, що всі старання, спрямовані на збереження і лікування зуба, безсилі. В такому випадку проводиться видалення зуба. Хочете, щоб процедура видалення зуба була простою процедурою, а не лякала лише при одному спогаді? Наші сили спрямовані до максимально комфортного і безболісного процесу видалення. Але перед цим давайте переконаємося, чи дійсно ваш зуб потребує видалення, і в яких випадках не варто цього робити.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 4,14 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Показання до видалення зубів

У стоматологічній практиці є небагато випадків, коли рекомендовано не лікування, а видалення зуба. До них відноситься:

Тобто, видалення зуба рекомендується тільки в особливо складних випадках.

Також варто знати, що є випадки, коли видалення зубів не рекомендується. До них відноситься видалення зубів під час загострення хронічних серцевих та психічних хвороб, гострі інфекційні захворювання і вагітність на певних термінах. В такому випадку доведеться почекати закінчення лікування або часу, потрібного для видалення зуба.

Як відбувається видалення зуба?

Видалення зуба – досить проста, але дуже делікатна процедура. Ми відмінно про це знаємо – і потурбувалися, щоб видалення зуба було:
1. Безболісним. Для цього пацієнтові проводиться знеболення. Це – найнеприємніша частина процесу видалення зуба
2. Швидким. Для цього лікар використовує інструменти, які є спеціальними для кожної групи зубів.
3. Без неприємних наслідків. Після процедури лікар розповість, що зробити для швидкого загоювання і як уникнути ускладнень.

Це все. Насправді видалення зуба простіша, ніж здається, операція. Видалення зубів у дітей відбувається так само – тільки в спеціальному кабінеті і досвідченим дитячим стоматологом. За допомогою грамотного спілкування усуваємо найбільше занепокоєння – страх, після чого зуб видаляється дуже швидко. Але, не тільки швидке видалення буде запорукою відсутності неприємних відчуттів і швидкого загоєння. Основний фактор – правильний догляд за ротовою порожниною і невеликі правила гігієни після видалення зуба.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!