Закриття рецесії

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Рецесія ясен (оголення кореня) – найчастіша причина, по якій вдаються до гінгівопластики. Вона може виникати внаслідок вікових змін, внаслідок мілкого присінку рота, травм і захворювань. Оголення коренів зубів не тільки негативно відбивається на естетичному вигляді посмішки, але і загрожує ускладненнями (розвитком карієсу, рухливістю, випаданням зубів), тому пластика ясна при оголенні є вкрай важливою процедурою.

Пластика рецесії ясен – це хірургічна операція, яка полягає в нарощуванні ясен на ділянках, де її бракує. Існує також консервативний метод з використанням колагену, однак, як запевняють відгуки, він не такий ефективний, як пластика рецесії ясен, і забере у пацієнта більше часу.

Пластика ясен при оголенні кореня може проводиться декількома методами, але в основі майже кожного лежить клаптева операція.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 3,75 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Отже, основні методи, за якими проводиться пластика рецесії ясен, включають:

Накладання латерального клаптя (клаптя на ніжці) на місце оголення кореня. Такий метод доцільний тільки при локалізованій рецесії і можливий лише за умови, що тканини, які прилягають до дефекту досить об’ємні.
Накладання ясенного клаптя – метод застосовують як для локалізованої, так і для генералізованої рецесії.
Накладання вільних клаптів (аутотрансплантант), узятих, наприклад, з твердого піднебіння. Іноді такий метод поєднують з попереднім, внаслідок чого пластика ясен при оголенні кореня стає менш травматичною.
Спрямована регенерація мяких тканин – досить новий метод. Така пластика ясен при оголенні проводиться шляхом імплантації в місце рецесії спеціальних мембран, які стимулюють розростання ясен.

Чи ефективна пластика ясна?

Звісно! Іcнує багато статтей з позитивними результатами, а також результаті, які ми самі спостерігаємо вкінці лікування.

До мінусів, про які згадують пацієнти в своїх відгуках, належить відносна довготривалість процедури (до двох годин), відмінність у кольорі, якщо застосовується клапоть з піднебіння, відносно довгий період відновлення (більше двох тижнів), можливість відторгнення клаптя.

Пам‘ятайте, відновлення посмішки на видимих передніх зубах потребує не тільки догляду зубів, а й корекції ясен.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!