Закритий кюретаж

Львів, вул. І. Рутковича, 11а

Що таке закритий кюретаж?

Це процедура очищення зуба від зубних відкладень. Методика закритого кюретажу виправдана в разі, якщо глибина пародонтальних кишень не перевищує 5 мм – на найлегших стадіях пародонтиту. Її особливість в тому, що процедуру лікар проводить фактично наосліп, оскільки можливості заглянути під ясна немає. При цьому дуже важлива делікатність, при недбалої роботи можна пошкодити здорові тканини ясен і подряпати поверхню зуба.

Показання до закритого кюретажу:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Записатись на консультацію

Залиште Ваш номер телефону і ми з Вами зв’яжемося найближчим часом

slide
slide

Як проходить закритий кюретаж?

Спочатку проводиться антисептична обробка порожнини рота, потім проводиться анестезія. За допомогою скейлера і кюрет видаляються надясенні і підясенні зубні відкладення. Обробці підлягають всі поверхні зуба, після чого вони поліруються. Кюретами вискоблюються грануляції з пародонтальних кишень. Розчинами антисептиками проводиться обробка опрацьованої ділянки, накладаються мазі. Призначається домашнє лікування, даються рекомендації для швидкого загоєння пародонту.

Маніпуляція триває протягом півгодини. При закритому кюретажі пацієнт не відчуває болю і дискомфорту.

Відгуки про компанію

Зоряна Грудень

Дякую клініці “Soprano” за те , що в перше в житті не боюсь ходити до стоматологів . Однозначно рекомендую всім😊

27.06.2019
Andrii Ortynskyi

Хочу подякувати стоматології Soprano за якісне безболісне лікування зубів та гігієну. В Soprano не так як у звичайній стоматології, немає відчуття лікарні, це затишний заклад, де запропонують каву та чай, очікування пройде затишним на м'якому дивані. Рекомендую Soprano, як сучасну, затишну і професійни стоматологію!!!!

01.07.2019
Ніна Жовнір

У мене потемніли старі пломби, зуби стали жовтими...Мій лікар не бачив у цьому проблеми і довелося шукати альтернативу. Звернулася у клініку Сопрано. Там затишно і комфортно, а головне - все щиро, всі завжди усміхнені. Замінили мені старі пломби (правда, довга по часу процедура, але результат неймовірний). Не думала, що можна так зробити. Я неймовірно щаслива і всім рекомендую клініку Сопрано!

04.07.2019
Оксана

Ещё раз убедилась, все самое лучшее - во Львове. Приехала из Ужгорода. Обратилась за стоматологической помощью в клинику "Soprano". Понравилось все. И расположена удобно, и уютный современный дизайн. Несколько минут ожидания, но никакого дискомфорта, чай, кофе, искренние улыбающиеся лица. Кабинеты с супер новым оборудованием. Молодые (с высоты моего возраста), но опытные врачи. Индивидуальный подход к проблеме, никаких штампов. Профессионализм на грани искусства. Вы когда-нибудь выходили от стоматолога с улыбкой? Я таки да.

16.05.2019

Вдячні за Вашу довіру нам!